Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий, Венге |
| Висота | 2010 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Горіх, Венге південний/Сосна прованс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 264 ₴






