Ширина: 900
Висота: 2200, 2400.
Глибина: 450
Розсувна система: алюмінієва, сталева.
Товщина ДСП корпуса: 16 мм, 18 мм.
Фасади: ДСП, дзеркало, дзеркало (худ. матування), ротанг, фотодруковані зображення, комбіновані.
Додаткові опції: карниз додаткового освітлення, кутове закінчення, висувні ящики, стопора, зажим для щітки розсувної системи.
Колір корпуса (16 мм):
горіх,
клен,
вишня,
яблуня,
венге,
дуб молочний.
Колір корпуса (18 мм):
вишня,
венге,
дуб молочний.
Колір внутрішніх деталей: білий (16 мм), під колір корпусу (18 мм).
Шафи - купе від Vip - master - це виробництво шаф - купе в режимі повного циклу: розробка моделей, випробування, сертифікація та впровадження у виробництво. При розробці були враховані всі оптимальні рішення технологічного процесу на сучасному обладнанні для мінімізації витрат при виготовленні продукції. Матеріали і комплектуючі фабрика закуповує безпосередньо у виробників. Все це дозволяє формувати доступні ціни на ринку cпоживачів даної продукції. Існує унікальна пропозиція комбінації шаф - купе «Стандарт» в кутову групу. Залежно від ширини шафи, вони можуть бути 2,3,4 - дверними.
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |||||
| горіх | клен | вишня | яблуня | венге | дуб молочний |
Шафи-купе на глибину 450 мм комплектуються висувною вішалкою (мікроліфт), на глибину 600 мм емальованою штангою. Ящики розміщуються у відділах між полицями шафи. В одне відділення між полицями можна розмістити як один, так і два ящика. В ящиках використовуються якісні телескопічні направляючі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VIP-master |
| Страна производитель | Украина |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 450 мм |
| Глубина шкафа-купе | 2200 мм |
| Длина шкафа-купе | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Любой |
- Цена: от 7 145 ₴











