Компанія КОМПАНІТ представляє великий вибір моделей шаф для дому. Інтер'єр житлових приміщень, спалень неможливо уявити без містких, акуратних систем зберігання. Наша компанія випускає книжкові шафи і шафи для одягу. Всі моделі мають різні габарити і комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для вітальні або спальні. В них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати простір кімнати або вітальні максимально ефективно. Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
| Ширина, мм | 737 | |
| Висота, мм | 2120 | |
| Глибина, мм | 536 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ШАФА-4 — 2050х520х120 мм. |
|
| Вага упаковки: |
61,4 кг. |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2120 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 737 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Кількість ящиків | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 857 ₴














