Компанія КОМПАНІТ представляє великий вибір моделей шаф для дому. Інтер'єр житлових приміщень, спалень неможливо уявити без містких, акуратних систем зберігання. Наша компанія випускає книжкові шафи і шафи для одягу. Всі моделі мають різні габарити і комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для вітальні або спальні. В них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати простір кімнати або вітальні максимально ефективно. Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
| Висота, мм | 1950 | |
| Кутовий, мм | 802 х 802 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ШАФА-3У — 1940х810х105 мм. |
|
| Вага упаковки: |
70,6 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Відео: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 802 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Ширина | 802 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 005 ₴














