Компанія КОМПАНІТ пропонує широкий вибір моделей шаф для дому. Інтер’єр житлових приміщень та спалень важко уявити без містких і акуратних систем зберігання. Наша компанія виготовляє книжкові шафи та шафи для одягу.
Усі моделі мають різні габарити та комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для передпокою або спальні. У них можна розмістити верхній одяг, взуття або сезонний одяг для щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволяють максимально ефективно використовувати простір кімнати чи вітальні.
Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення бібліотечної зони у вітальні.
| Ширина, мм | 1110 | |
| Висота, мм | 2028 | |
| Глибина, мм | 619 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ШАФА-19 ч. 1 — 2000х685х55 мм. |
|
| Вага упаковки: |
44,2 кг. +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
ШАФА-19 ч. 2 — 1970х600х80 мм. |
|
| Вага упаковки: |
53 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2028 мм |
| Глибина | 619 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 1110 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Кількість ящиків | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 801 ₴














