Компанія КОМПАНІТ представляє великий вибір моделей шаф для дому. Інтер'єр житлових приміщень, спалень неможливо уявити без містких, акуратних систем зберігання. Наша компанія випускає книжкові шафи і шафи для одягу. Всі моделі мають різні габарити і комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для вітальні або спальні. В них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати простір кімнати або вітальні максимально ефективно. Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
| Ширина, мм | 600 | |
| Висота, мм | 1950 | |
| Глибина, мм | 366 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
КШ-11 — 1956х356х115 мм. |
|
| Вага упаковки: |
43,4 кг. +/-5% |
|
| Відео: |
|
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 366 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Плавне закривання двійок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 849 ₴















