Окремо стоять тумби під ТБ чудово поєднуються з комодами, полицями і модульними системами для вітальні. В асортименті виробів компанії КОМПАНІТ ви можете підібрати тумбу під ТВ або плазму у відповідності з вашими вимогами. Широкий діапазон розмірів і модифікацій дозволяє розмістити на тумбі не тільки телевізор, але і систему домашнього кінотеатру, DVD-програвач, ТВ-тюнер і інші сучасні пристосування для проммотра телеконтенту. Варіанти виконання в кольорах найпопулярніших порід дерева допоможуть вибрати тумбу під ТВ саме для вашого інтер'єру.
| Ширина, мм | 600 | |
| Глибина, мм | 439 | |
| Висота, мм | 795 | |
| Корпус | Ламіноване ДСП | |
| Фасад |
Ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
КАРАТ — 2 — 610х435х120 мм. |
|
| Вага упаковки: |
16,4 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 795 мм |
| Глибина тумби | 439 мм |
| Ширина тумби | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968 ₴














