Окремо розташовані тумби під ТВ чудово поєднуються з комодами, полицями та модульними системами для вітальні. У асортименті виробів компанії КОМПАНІТ ви можете підібрати тумбу під ТВ або плазму відповідно до ваших вимог. Широкий діапазон розмірів і модифікацій дозволяє розмістити на тумбі не лише телевізор, а й систему домашнього кінотеатру, DVD-програвач, ТВ-тюнер та інші сучасні пристрої для перегляду телеконтенту. Варіанти виконання у кольорах найпопулярніших порід дерева допоможуть обрати тумбу під ТВ саме для вашого інтер’єру.

| Ширина, мм | 910 | |
| Глубина, мм | 445 | |
| Висота, мм | 652 | |
| Корпус | Ламіноване ДСП | |
| Фасад |
Ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
АМЕРИКА — 920х450х120 мм. |
|
| Вага упаковки: |
24,2 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 652 мм |
| Глибина тумби | 440 мм |
| Ширина тумби | 910 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴














