| Ширина см | 70 |
| Глибина см | 30 |
| Висота, см | 47 |
| Колір | горіх темний |
| Корпус і ніжки | масив натурального дерева вільха |
| Полиці | хромований метал |
| Оббивка сидіння | Кожзам коричневий |
Ми подбаємо про ваш комфорт. Магазин меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Ніжки | хромований метал |
| Полиці | хромований метал |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 946 ₴





