Трюмо для спальні така ж необхідна річ, як і шафа. Компанія КОМПАНІТ пропонує безліч моделей трюмо різної конфігурації. Ергономічні та елегантні трюмо відрізняються розміром, формою дзеркала, кількістю і розташуванням поличок. Кожна модель представлена в різних кольрах дерева найпопулярніших відтінків. Тому ви можете вибрати трюмо саме для вашого інтер'єру. Розмістити у ящиках трюмо інструменти для укладання волосся, косметику і парфумерію — це практичне і розумне рішення, яке допоможе вам заощадити час на збори вранці і додасть елементи комфорту в звичайному житті.
| Ширина, мм | 1180 | |
| Глибина, мм | 390 | |
| Висота, мм | 1390 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад |
ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
ТРЮМО-2 — 900х520х205 мм. |
|
| Вага упаковки: |
41 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 118 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 139 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Плавне закривання двійок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴














