Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2280 грн
Бетон - 2395 грн
Бетон - 2395 грн
Глибина, см: 55
Висота, см: 75
Вага, кг: 34
Колір: Білий/Дуб тахо, Білий/Дуб сонома, Бетон, Дуб тахо, Дуб сонома, Трюфель, Лісовий горіх, Вільха, Горіх, Венге
Матеріал фасаду: ДСП
Матеріал корпусу: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Кромка стільниці: ABS
Товщина ABS: 2 мм
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 34 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Венге, Білий, Дуб сонома, Горіх, Дуб трюфель, Тахо, Вільха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508 ₴












