Письмовий стіл — це обов’язковий предмет меблів як для дитини, так і для дорослого. Дошкільнику він потрібен для вивчення основ грамоти, малювання, ліплення з пластиліну та інших занять, що розвивають моторику. Школяр користується письмовим столом упродовж усіх 11 років навчання. У шухлядах столу мають розміщуватися підручники й зошити, альбоми та приладдя для творчості. Для старшокласників і студентів письмовий стіл, можливо, поступиться місцем комп’ютерному. У будь-якому разі асортимент моделей у різних кольорах ламінованого ДСП дозволить придбати письмовий стіл, який найкраще впишеться у ваш інтер’єр.
| Ширина, мм | 640 | |
| Глибина, мм | 440 | |
| Висота, мм | 750 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
ЮНІОР — 742х462х64 мм. |
|
| Вага упаковки: |
12,2 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 640 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 13.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 153 ₴















