
Стіл комп'ютерний Пі-Пі 2, Кромка 2 мм ABC, Компаніт
3 427 ₴
- В наявності
- Код: 300200
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерні столи КОМПАНІТ призначені для житлових приміщень і офісів. Різноманітні моделі комп'ютерних столів різних розмірів і комплектації створені, щоб найкращим чином вписатися у вашу кімнату, дитячу або робочий кабінет. За допомогою комп'ютерних столів КОМПАНІТ можна швидко організувати ергономічну робочу зону в офісі. Залежно від моделі, столи обладнані висувними ящиками, полицями і шафами. Передбачено місце для системного блоку і монітора. Висувна площину для клавіатури дозволяє заощадити місце на письмовому столі. Різноманітність кольорів популярних порід дерева дозволить вибрати стіл, відповідний інтер'єру приміщення.

| Ширина, мм | 1175 | |
| Глибина, мм | 600 | |
| Висота, мм | 736 + 200. | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ПІ-ПІ-2 — 960х605х150 мм. |
|
| Вага упаковки: |
35 кг. +/-5% |
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1175 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 427 ₴













