Хит

Стіл комп'ютерний Орфей, Пєхотін
4 337 ₴
- Під замовлення
- Код: 9290
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3943 грн
Бетон - 4140 грн
Бетон - 4140 грн
Глибина, см: 88
Висота, см: 75 / 89
Вага, кг: 41
Колір: Бетон, Дуб сонома, Лісовий горіх, Горіх, Венге, Трюфель, Дуб тахо
Матеріал фасаду: ДСП
Матеріал корпусу: ДСП + Сталь
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 880 мм |
| Висота | 890 мм |
| Вага | 41 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, сталь |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Горіх, Дуб трюфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 337 ₴











