
Стіл комп'ютерний СУ-3, кромка 2 мм ABC, Компаніт
5 676 ₴
- В наявності
- Код: 300216
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп’ютерні столи КОМПАНІТ призначені для житлових приміщень та офісів. Різноманітні моделі комп’ютерних столів різних розмірів і комплектацій створені так, щоб гармонійно вписатися у вашу кімнату, дитячу або робочий кабінет. За допомогою комп’ютерних столів КОМПАНІТ можна швидко організувати ергономічну робочу зону в офісі.
Залежно від моделі, столи оснащені висувними шухлядами, полицями та шафами. Передбачено місце для системного блока та монітора. Висувна панель для клавіатури допомагає заощадити простір на робочій поверхні. Різноманітність кольорів популярних порід дерева дозволить обрати стіл, що найкраще пасуватиме інтер’єру приміщення.

| Ширина, мм | 1600 | |
| Глибина, мм | 1000 | |
| Висота, мм | 756 + 116 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
СУ-3 1600х1100х90 мм. |
|
| Вага упаковки: |
53,8 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 756 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 676 ₴













