Журнальний столик – це надзвичайно практичний елемент меблів, як для житлового будинку, так і для офісу. На журнальному столику у вітальні можна залишити не тільки газети і пульт від телевізора. Гарячу чашку чаю не доведеться тримати в руках, червоне вино залишиться в келиху, а не на бежевому килимі або дивані. В офісі журнальний столик з вбудованими полицями для посуду дозволить швидко подати каву гостям. Компанія «Компаніт» випускає 9 моделей журнальних столиків в семи кольорах різних порід дерева. Круглі, квадратні і овальні компактні столи з полицями і без, займають мало місця і впишуться в будь-який інтер'єр.
| Ширина, мм | 600 | |
| Глибина, мм | 600 | |
| Висота, мм | 550 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
МАДРИД — 600х600х50мм. |
|
| Вага упаковки: |
10 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Відео: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴















