Вся модульна система складається з стінки Марк, фабрика " Сокме, яку можна придбати окремо, і двох додаткових шаф, дозволяють навіть у великій вітальні досягти завершеного простору і гармонійного зовнішнього вигляду.
Розглянемо, чому варто зупинити свій вибір саме на габаритах і «начинці» цієї вітальні:
купити стінку МАРК СОКМЕ – це значить придбати малогабаритну, але зручну для залу меблі. Її ширина 290 см підійде для облаштування будь-яких кімнат, висота 206 см дозволить прикрасити інтер'єр ікебаною, а глибина всього в 46,5 см займе зовсім небагато місця.
практичне внутрішнє наповнення – це полиці, підібрані за розміром так, щоб білизни розміщувалося багато, дістати його було зручно, і при цьому зберігався порядок. Для телевізора та іншої відео-, аудіотехніки призначене спеціальне місце по центру.
відкриті полиці зручні для зберігання книг, фотографій, в рамках і інших милих серцю і погляду штучок. Два засклених відсіку шаф призначені для кришталевої або фарфорового посуду, а закриті дверцятами полиці і висувні ящики приховають від стороннього ока домашню начиння, особистий реманент.
| Ширина, див | 290 |
| Глибина, см | 46,5 |
| Висота, см | 206 |
| Матеріал | ДСП |
![]() |
![]() |
| Венге Магія (корпус) | Дуб Родос (фасад) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Склад стінки | |
| Антресоль | Ні |
| Вітрина | 2 шт. |
| Вбудований бар | Ні |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2.06 мм |
| Глибина стінки | 0.465 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
- Ціна: 13 461 ₴








