Ширина, см: 100
Глибина, см: 43
Висота, см: 198
Вага, кг: 68
Колір: Дуб сонома, Венге, Лісовий горіх
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: Плівковий МДФ + Дзеркало
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 43
Висота, см: 198
Вага, кг: 68
Колір: Дуб сонома, Венге, Лісовий горіх
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: Плівковий МДФ + Дзеркало
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге, Горіх лісовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 1980 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 648 ₴








