
Полку П-4 NEW, дверцята купе, Новинка від фабрики Компаніт
1 980 ₴
- В наявності
- Код: 300118
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиці – це важливий предмет інтер'єру, який можна встановити в будь-якій кімнаті: вітальні, кухні, спальні, передпокою або дитячій. Компанія КОМПАНІТ представляє широкий вибір варіантів настінних полиць, які прикрасять інтер'єр вашого дому, квартири або офісу. Полиці створюють в інтер'єрі будинку або офісу порядок. Книги, журнали, сувеніри, фотографії та вазони з квітами тепер будуть знаходитися на своїх місцях. А вас буде радувати затишок і комфорт.

| Ширина, мм | 1204 | |
| Висота, мм | 400 | |
| Глибина, мм | 350 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
П-4 — 1200х398х84 мм. |
|
| Вага упаковки: |
18,2 кг +/-5% |
|
| Відео: |
|
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1114 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 567 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ковка |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴














