
Кухонний куточок Канада 161*121, Компаніт
5 238 ₴
- В наявності
- Код: 300251
М’який кухонний куточок створює затишок і комфорт. Сімейні обіди за одним столом стануть вашою приємною традицією. Великий вибір моделей кухонних куточків відрізняється розмірами та оздобленням. Різноманіття кольорів ламінованого ДСП і широкий вибір оббивних тканин та шкірозамінника дають можливість підібрати куточок саме під інтер’єр вашої кухні.
Куточки оснащені місткими відсіками для зберігання з підйомними сидіннями, тож ви легко розмістите всі необхідні у побуті речі. У компанії КОМПАНІТ ви також зможете підібрати кухонний стіл потрібного розміру та у такому ж кольорі, щоб створити гармонійний комплект для вашої кухні.


| Ширина, мм | 1612 | |
| Глибина, мм | 1212 | |
| Висота, мм | 830 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. Оббивний матеріал, тканина, шкірозамінник. | |
| Розмір упаковки: |
КАНАДА ч. 1 — 980х610х69 мм. |
|
| Вага упаковки: |
19,4 кг. +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
КАНАДА ч. 2 — 1150х440х145 мм. |
|
| Вага упаковки: |
16 кг. +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
КАНАДА ч. 3 — 630х630х400 мм. |
|
| Вага упаковки: |
3,4 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Колір оббивного матеріалу: |
Бостон Браун, Бостон Голд, Бостон Грей, Бостон Шоколад, Торонто Браун, Бордо, Бронза,Червоний, Сірий, Слонова кістка. |
|
|
|
||
|
|
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Ні |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1610 мм |
| Глибина куточка | 1210 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Гарантійний термін | 12 |
| Наявність короби для зберігання | Ні |
- Ціна: 5 238 ₴














