Компанія КОМПАНІТ пропонує вибір кухонних столів з ламінованого ДСП. На вибір представлені столи різних розмірів в самих популярних кольорах дерева. Кухонні столи мають стаціонарну або розкладне конструкцію. Кожна модель відрізняється висотою, шириною і глибиною стільниці. Стіл компактно розміщується на невеликій кухні. А у випадку приходу гостей розкладається на всю довжину. Кухонні столи КОМПАНІТ ідеально поєднуються з кухонними куточками за кольором і дизайну. Тому ви завжди можете вибрати потрібний варіант для інтер'єру своєї кухні.

| Ширина, мм | 590 | |
| Глибина, мм | 900 | |
| Висота, мм | 732 | |
| В розкладеному вигляді | ||
| Ширина, мм | 900 | |
| Глибина, мм | 1180 | |
| Висота, мм | 716 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
КС-3 — 900х590х85 мм. |
|
| Вага упаковки: |
19,6 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Відео: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 732 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 590 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Гарантійний термін | 18 |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 041 ₴














