Комоди — це незамінний елемент меблів для дому чи квартири. Різноманіття типорозмірів комодів дозволяє легко підібрати найбільш підходящий варіант. У спальні комоди використовують для зберігання постільної білизни, рушників та одягу. У дитячій комод допомагає малюкові з раннього віку привчатися до порядку. У вітальні або передпокої комоди незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді зручно залишити телефон, ключі або записник.
Великий вибір відтінків шпону в кожній моделі дає змогу підібрати комод для кімнати як у класичному, так і в сучасному стилі.
| Ширина, мм | 803 | |
| Висота, мм | 891 | |
| Глибина, мм | 380 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
КОМОД-5 — 880х397х185 мм. |
|
| Вага упаковки: |
31,4 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80.3 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 89.1 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴














