Акция

Навіть якщо ваша сім’я складається лише з двох осіб, питання зберігання взуття постає дуже швидко. Кожного сезону нам потрібні кілька пар взуття: туфлі на щодень, туфлі на вихід, кросівки для бігу, взуття на випадок дощу, сандалі, шльопанці, кімнатні тапочки та інше. Щоб потрібна пара туфель була під рукою, а не на верхніх полицях антресолей або в зубах такси, купівля тумбочки для взуття стане найрозумнішим рішенням. Великий асортимент тумб для взуття в різних кольорах найпопулярніших порід дерева дозволяє обрати тумбу потрібного розміру, дизайну та комплектації. Ваші улюблені черевики та босоніжки зберігатимуться в ідеальних умовах, а квартира залишатиметься чистою та охайною.
| Ширина, мм | 700 | |
| Висота, мм | 800 | |
| Глибина, мм | 250 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ТЕ-9 — 810х253х145мм. |
|
| Вага упаковки: |
15,4 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 800 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴














